از سال 2008 ، این وبلاگ را با این ایده شروع کردم که می توانم توصیه های زیادی را برای نویسندگان مستقل ارسال کنم ، و در نهایت ، می توانم آنرا در یک کتاب الکترونیکی گسترش دهم.

به نظر می رسید که بسیار قدرتمند است. بدون ویرایشگر! بدون انتظار!

فقط آن را بنویسید ، یک طراح زیبا داشته باشید ، و یک حرف دیگر بزنید - کتاب الکترونیکی دارم. و می توانم از آن پول بدست آورم.

بنابراین من تصمیم گرفتم که یکی را بنویسم.

این مرتب سازی برای همیشه به طول انجامید.

اما در سال 2010 ، من بالاخره این کار را کردم - Make a Living Writing ، راهنمای قرن بیست و یکم آمد.

خیلی هیجان زده بودم.

فقط یک مشکل وجود داشت…

نمی دانستم چه کاری انجام می دهم
بنابراین اشتباهات زیادی کردم.

اشتباه نکنید - من تعداد قابل توجهی از نسخه های MALW را به فروش رسانده ام و چندین هزار دلار از آن صرفاً استقبال کرده ام.

این اولین شروع سفر من برای متنوع کردن درآمد و توسعه منابع متعدد درآمد من بود. اولین قدم به سمت هدف من تأمین امنیت مالی بهتر برای خانواده ام از طریق نوشتن من.

حقیقت غم انگیز این است که ، من می توانستم خیلی ، خیلی بیشتر در کتاب الکترونیکی خود ایجاد کنم.

من در آینده برنامه هایی را برای دوباره چاپ کتاب الکترونیکی خود دارم - و خوانندگان این وبلاگ اولین کسانی خواهند بود که بعداً درباره آنها صحبت می کنند - اما فعلاً ، من از آنچه بدست آورده ام گیر کرده ام.

در همین حال ، من فکر کردم این برای نویسندگان دیگر مفید است که شنیدن داستان غم انگیز من از انتشار کتاب اشتباه است ، بنابراین شما می توانید از اشتباهات من جلوگیری کنید.

در اینجا ده چیز وجود دارد که من در بیرون کردن کتاب الکترونیکی خودم پیچیدم:

خیلی طولانی است این مکنده 220+ صفحه است! من نمی دانستم که کتابهای الکترونیکی بهتر از طول کوتاهتر استفاده می کنند. مردم تمایل ندارند ساعت ها به پایان خود در صفحه نمایش دیجیتال بخوانند و به همین دلیل تمایل دارند برای کتابهای کوتاه تر مراجعه کنند.
خیلی گران است با 36 دلار ، با توجه به کلیه مواردی که در آن بسته ام ، ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما مردم عادت دارند که برای کتابهای الکترونیکی هزینه کمتری بپردازند. از این بدتر ، با منفجر کردن تمام اطلاعاتم در یک کتاب ، هیچ کتابی برای دنبال کردن نویسندگانی که کتاب اول را خریده اند ، نداشتم. من مثل شما می خواهید یک ماشین فروش ایجاد نمی کردم. من فقط یک محصول را داشتم. باز هم ، من احتمالاً چاپ بهتر کتاب الکترونیکی کوچکتر با قیمت پایین تر را انجام می دادم.
باید تقسیم می شد. این کتاب دارای سه بخش است - نحوه نوشتن برای انتشارات ، نوشتن نسخه های نوشتاری و وبلاگ نویسی. دوه! من می توانستم سریال جالب ایجاد Make a Living Writing را ایجاد کنم ، برند خود را تقویت کنم و محصولات بیشتری برای فروش داشته باشم. همیشه بهتر است محصولات بیشتری داشته باشید زیرا در این صورت می توانید آنها را به روش های مختلف بچسبانید و یا آنها را به عنوان هزینه رایگان برای وادار کردن مردم به خرید سایر محصولات پیشنهاد دهید. همچنین ، تقسیم آن به احتمال زیاد می توانست اولین کاری را انجام دهد که سریعتر انجام شود و به من اجازه می داد که زودتر درآمد کسب کنم.
مشخصات کافی نیست من آموخته ام که نویسندگان باید به طور خاص به آنها گفته شوند ، دقیقاً چگونه کاری انجام می دهید. به عنوان مثال ، اخیراً: "اگر من با انجام امور خیریه در مورد انجام یک نمونه طرفدار کمک مالی تماس می گیرم ، دقیقاً چه باید بگویم که ناامید به نظر نرسم؟" و به این سؤالات نازک پاسخ دهید.
هیچ راه اندازی برای عاقبت. عنوان من می گوید این کل قرن را در بر می گیرد. چی فکر میکردم؟ اگر می خواستم آن را "Make a Living Writing 2010" بنامم ، می توانستم هر سال نسخه جدید و کمی به روز شده از آن را منتشر کنم ، مانند Parachute چه رنگی است؟ می کند ، و یک حق رای دادن ایجاد کرد. انتشار نسخه جدید هر ساله باعث ایجاد علاقه و فروش جدید می شود.
هیچ وبینار یا کلاس مربوط نیست. اگر من یک چیز در مورد نویسندگان آموخته ام ، این است که شما عاشق چیزهای رایگان هستید. شما همچنین آموزش های زنده را دوست دارید ، جایی که می توانید سوالات شخصی خود را که توسط کارشناسان پاسخ داده می شود دریافت کنید. من فهمیدم علاقه بیشتری به مربیگری من و یک کلاس من از آنچه که همیشه از کتاب الکترونیکی دیده ام وجود دارد ، زیرا این کتاب به عنوان بخشی از مجموعه کمکهای فراگیر یادگیری ارائه نشده است. (به دنبال من باشید تا در آینده کتابهایی را برای برخی از دوره های آموزشی و بوت کپس های Den ایجاد کنم تا این مشکل برطرف شود.)
کنار هیچ بازاریابی. من واقعاً نمی دانستم که چگونه یک کتاب الکترونیکی را بازاریابی کنم. خوب ، من با چند پست وبلاگ درباره محتوا ، علاقه کمی ایجاد کردم. اما صادقانه - من هیچ مسابقه ای ، بدون هیچ اقدامی انجام ندادم ، من هنوز توییتر نبودم. تقریباً حداقل بود. من مشتی از وبلاگ نویسان بزرگ را در این امر مشارکت نکردم ، به این ترتیب تیمی از افراد آماده خواهند شد تا به من در بازاریابی کمک کنند. اکنون به گذشته نگاه می کنم و می توانم به 20 روش تبلیغ آن فکر کنم که هنوز نفهمیده ام. بنابراین هیچ انفجار بزرگی از فروش اولیه رخ نداد.
این فقط یک PDF است. من مبهم ترین ایده چگونگی انتشار دیجیتال کتاب را نداشتم. من به جای تلاش برای فهمیدن این موضوع ، می خواستم فقط یک PDF را انجام دهم. من می دانستم چگونه یک طراح بگیرم تا یک PDF بسازد ، بنابراین این کار را کردم. دنیای انتشار دیجیتال برای کیندل و نوک و سایر روشها کاملاً مرا گیج کرده است. بنابراین من آن را نادیده گرفتم. مشکل این است که قالب Kindle فقط در حال انفجار است. من همیشه از نویسندگان سؤال می کردم که آیا نسخه ای از Kindle دارم یا نه ، و من مجبور نبودم به آنها بگویم ، نه. چه کسی می داند چند فروش را از دست داده ام.
قالب دیجیتال اشتباه است. پس از انجام PDF ، من آموختم که برای انتقال یک کتاب به Kindle و دیگر قالب های معروف الکترونیکی ، به قالب بندی بسیار خاصی احتیاج دارید. البته ، من زحمت نکشید که آن مشخصات را یاد بگیرم و از آنها برای ایجاد PDF استفاده کنم. با توجه به آن ، من به کسی نیاز داشتم که کلیه امور را اصلاح کند و مجدداً آنرا اصلاح کند ، که به نظر می رسید مانند یک سردرد شدید. بنابراین من فقط در کل فرصت گذشتم. حالا فهمیدم احمقانه است که تلاشی برای تبدیل آن نکردم.
قیف فروشی نیست بیایید با آن روبرو شویم - در این مرحله ، اگر کتاب الکترونیکی شما در آمازون نباشد ، شما یک قیف فروش اتوماتیک بزرگی را از دست می دهید که می تواند برای شما مشتری بفرستد در حالی که می نشینید و کاری انجام نمی دهید. توانایی شما در تبلیغ آن در وبلاگ کوچک شما چیزی نیست در مقایسه با قرار گرفتن در معرض یکی از بزرگترین سایت های اینترنت ، فقط از طرف افرادی که در برگه "کتاب" خود جستجو می کنند.
در تمام مدت فروش کتاب الکترونیکی من ، پدیده کیندل به تازگی در حال رشد و گسترش است. اکنون ، نادیده گرفتن آن خیلی بزرگ است.

دوست نویسنده من شان پلات می گوید ماه از این زمان فقط انتشار دیجیتال وجود دارد. خواهیم دید که آیا او درست است. اما من هیچ فرصتی با آن ندارم. من اکنون قصد دارم درباره انتشار کیندل بیاموزم ، تا بتوانم در این باند باند شوم. من توصیه می کنم شما نیز انجام دهید.

هنوز  شما  سوالی در مورد چگونه به کسب درآمد بیشتر از نوشتن خود را؟ بیشتر بدانید در انجمن من  نویسندگان آزاد  می توانید از برنامه های روزانه استفاده کنید ، در برنامه های زنده شرکت کنید ، از سوالات خود در انجمن ها بنویسید و از هیئت اختصاصی کار ناخواسته خود استفاده کنید.

راهنمای نویسنده کتاب برای تصاویر

نحوه ویرایش کتاب های EPUB به صورت دستی

Ebook DRM & Security: چیست و چگونه کار می کند

، ,کتاب ,یک ,الکترونیکی ,انجام ,کنم ,کتاب الکترونیکی ,، من ,، و ,است که ,می توانید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پشتِ اَبرهای ِ سیاه دورود دانلود فیلم و سریال جدید کاملا رایگان خودگویی با میکروفون خریدار ضایعات فلزات رنگی (مس - آلومینیوم - برنج - استیل - سرب - قلع - باتری) چشمه باران(farsan ) حفاظ ویلا مرکز خدمات وب و سئو waffen ss حضرت باران